Możliwości jakie dostarcza nam obecnie przemysł są w wielu przypadkach takim dobrodziejstwem,
że nawet nie zdajemy sobie z tego sprawę

Przemysł  |  Rosnąca popularność  |  Nieco bardziej formalnie  |  Szeroki zakres umiejętności  |  Kontakt

Nieco bardziej formalnie

Nieco bardziej formalnie

Wycinka drzew w naszym kraju nawet na terenie swej działki nie jest wcale tak łatwą i prostą czynnością jak by się mogło to wydawać. Poza posiadaniem właściwie działającej maszyny i szeregu dodatkowego rodzaju części niezbędnych do wykonania tej pracy, okazuje się konieczne posiadanie właściwego rodzaju zgody na dokonanie wycinki drzewa.

Fakt ten dotyczy również grubszych konarów znajdujących się w jego koronie. Chcąc w umiejętny sposób przygotować wniosek umożliwiający otrzymanie zgody na wycinkę drzewa lub jego należy w nim zawrzeć przede wszystkim termin i przyczynę, dla której zamierzamy usunąć dane drzewo rosnące na naszej działce.

W sporządzonym przez nas wniosku musi również podać nasze imię i nazwisko oraz właściwy adres osoby będącej właścicielem nieruchomości. Należy również zamieścić w nim nazwę gatunku wycinanego drzewa jak i jego obwód pnia. Niewskazane jest pominięcie przeznaczenia terenu, na którym się ono znajduje. Przebieg pracy i części użytych do jej wykonania pozostaje w naszej kwestii.
Copyright © 2012 przemysł.